Recenzija 8

5.0

Нема нажалост више тако много добрих љекара код нас, тако да није лако наћи рјешење мало тежег здравственог проблема. Ова ординација је свијетли, позитиван примјер љекарске професије и професионалности…

Andrej Đukić