Redovno posećujem MKM ordinaciju. Neverovatno prijatna atmosfera i još neverovatniji tim. Moja su apsolutna preporuka.
[/quote] [quote author_name=“Marija“ author_image=“https://mkm.rs/wp-content/uploads/2013/10/Zena.png“ size=“medium“ style=“solid“]Nisam znala da je moguće na ovaj način ublažiti podočnjake i vratiti punoću obraza. Prezadovoljna sam.
[/quote] [quote class=“aligment“ author_name=“Vid Ćorić“ author_image=“https://mkm.rs/wp-content/uploads/2013/10/druga.jpg“ size=“medium“ style=“simple“]Dolazim na kontrole redovno i klijent sam godinama.
Od prvog dolaska problemi su nestali…
[/quote] [quote author_name=“Irena“ author_image=“https://mkm.rs/wp-content/uploads/2013/10/Zena.png“ size=“medium“ style=“solid“]Najbolje radite botoks. Bila sam na toliko mesta ali vi ste najbolji.
[/quote] [quote class=“aligment“ author_name=“Ivana Jelača“ author_image=“https://mkm.rs/wp-content/uploads/2013/10/treca.jpg“ size=“medium“ style=“simple“]Dovodim svoja dva sina od njihove prve godine.
Doktorka Marianne prema njima ima odnos kao prema rođenoj deci.
Usta su mi super. Izgledaju tako prirodno!
[/quote] [quote class=“aligment“ author_name=“Nebojša“ author_description=“Oduševljen sam!“ author_image=“https://mkm.rs/wp-content/uploads/2013/10/Decak.png“ size=“medium“ style=“simple“]Izuzetno prijatan ambijent. Osoblje veoma ljubazno, predusretljivo, krajnje profesionalno.
Srdačno,
Nebojša
Ja godinu dana lutam od lekara do lekara, niko ništa nije znao i ja sam digla ruke od lečenja.
Kad sam došla u ovu ordinaciju, zapanjila sam se znanjem doktorki i pitam se da li su svi završili isti fakultet. Jednim pregledom je sve rešeno. Svaka čast, sve pohvale i hvale.
Sve je ovde za svaku pohvalu. Moja porodica je živela 10 godina u Beču, a ovde se osećamo kao da smo opet tamo.
Ljubaznost, znanje i stručnost su ovde na veoma visokom nivou.
Ovo je ordinacija na koju bi trebalo da se ugledaju mnogi naši lekari, a Ministarstvo zdravlja bi trebalo ovakve ordinacije da uzima kao za primer svima onima, koji ne znaju kako se u zdravstvu radi.
Doktorka i medicinska sestra su vrlo ljubazne, dobre i profesionalne. Ovde je super i vrlo sam zadovoljna.
[/quote] [quote class=“aligment“ author_name=“Slobodanka Sekulić – Aralica“ author_image=“https://mkm.rs/wp-content/uploads/2013/10/Zena.png“ size=“medium“ style=“simple“]Sve pohvale i divljenje našoj bivšoj učenici – to su naši đaci.
Sa poštovanjem,
Vaša profesorka.
Draga moja doktorka,
Želim Vam srećan Dan žena, da budete zdravi i srećni i da uživate sa porodicom! Imam veliku potrebu da Vam zahvalim u svoje i u ime svojih roditelja za sve dobro koje ste mi učinili, kao i mom bratu Ogiju, kumu Noletu i siguran sam još mnoštvu dece!
Hvala Vam, hvala ovom danu koji je pomogao da danas imamo ženu kao što ste Vi.
Mnogo Vas volimo, moji mama i tata….i ja!



